KONST / Litografier / Färglitografi 13898137
nr 1389 8137
Åsa Wängelin
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 2/20. Motivet: 73x58cm, yttermått inklusive ram: 94x77cm
Åsa Wängelin, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:21:43
200 kr
250 kr